Kawa - nagłówek

Kawa.... aromatyczna i gorąca. Jak tu jej nie kochać?


Pellini

Pellini jest to jeden z głównych producentów włoskiej kawy, który jest bardzo ceniony za jakoś oraz wyjątkowy, aromatyczny smak swoich produktów,

Pellini jest to firma rodzinna powstała w 1922 roku we Włoszech. Na początku firma zajmowała się produkcją ziół leczniczych. Od 1947 zaczęto zajmować się paleniem kawy. Obecnie we Włoszech jest siedemset pięćdziesiąt palarni kawy. Pellini jest piątym co do wielkości oraz ilości producentem kawy. Firma należy do konsorcjum Sao Cafe założonego w 1971r.

Palarnia Pellini Caffe znajduje się w światowej czołówce palarni. Pellini otrzymał certyfikat UNI EN ISO 9001- 2000 oraz certyfikat UNI 10939:2001 dla kawy Pellini Top. Firma słynie z oryginalnej receptury i najwyższej jakości procesu produkcji. Kawa tej marki jest znana w trzydziestu krajach na świecie. Jej rodzaje to Pellini Cafe Classico, Pellini Cafe Superiore. Pierwsza z nich jest przeznaczona szczególnie do pracy, dla firm by pobudzić do działania. Posiada wysoką dawkę kofeiny. Jest to bardzo wyrazista i aromatyczna w smaku kawa. Drugi rodzaj jest to mieszanka Arabiki z Indonezji, Etiopii, Gwatemali oraz Indii.