Kawa - nagłówek

Kawa.... aromatyczna i gorąca. Jak tu jej nie kochać?


Segafredo

Segafredo- twórcą tej marki jest Massimo Zanetti. Jest to napój, który produkuje się w rejonie Bolonii we Włoszech. Firma Massimo Zanetti Group, która produkuje tą markę została założona przez jej twórcę w 1973 roku. Marka ta była reklamowana w Formule 1 na jej samochodach a samochody sponsorowane przez markę Segafredo wygrały czternaście wyścigów. Segafredo to bardzo popularna marka w Europie. Wybiera się ją specjalnie. Wybiera się do jej produkcji najlepsze odmiany Arabici i Robusty. Uzyskuje się z nich mieszankę w ściśle kontrolowany sposób. Najlepiej smakują produkty tej firmy, które są przywiezione prosto z Włoch. Do Polski firma Segafredo Zanetto weszła w 2002 roku. Wśród kaw tej marki możemy znaleźć mielone (Le Origini – Brazylia, Le Origini – Kostaryka, Le Origini – Peru, Intermezzo, Emozioni, Espresso Moka, Cafe Buono), ziarniste (Intermezzo, Espresso Casa, Buono), rozpuszczalne (Cafe Mag Safari, Cafe Mag Specjal), bezkofeinowe (Cafe Mag Safari, Cafe Mag Specjal) oraz wkłady nadające się do ekspresów, które mają otwarty system.

Oprócz kawy marka Segafredo Zanetti oferuje swoim klientom ekspresy do kaw, akcesoria kawowe, przyprawy, słodycze, a także produkty dodatkowe, jak cukier, dodatki do oraz herbatę.

Kawa segafredo jest napojem, który pobudza do kreatywnego i twórczego działania, ożywia, pobudza zmysły. Z tego jest to najczęściej konsumowany produkt na świecie. W każdym kraju są odmienne tradycje, sposób zaparzania i przygotowywania tej kawy. Stworzona przez Włochów metoda zaparzanie tej kawy do ekspresso sprawia, że jej smak jest jeszcze głębszy i aromatyczny.

Firma Segafredo dba o odpowiednią jakość sprzedawanych przez siebie produktów. Na początku firma segafredo prowadziła sprzedaż swoich produktów tylko na terenie Włoch, jednak ta marka stawała się coraz bardziej znana na całym świecie z powodu doskonałej jakości kawy.